Narty i snowboard

Karkonosze za sprawą swojego nieodzownego uroku oraz doskonałych warunków śniegowych stały się zakątkiem jak magnes przyciągającym turystów szukających beztroskiego, zimowego wypoczynku. Miejsce to jest jak z baśni – szczyty gór, wyłaniające się z gęstych, iglastych lasów, wilgotne jary i górskie wodospady z krystalicznie czystą wodą.

Jednym z najpopularniejszych centrów narciarskich w kraju są właśnie Karkonosze. Szczycą się one 20 różnorodnymi trasami i wyciągami, wśród których każdy znajdzie coś skrojonego dla siebie. Nic, tylko cieszyć się zimowym wypoczynkiem.

Child skiing in mountains. Active teenager kid with safety helmet goggles and poles. Ski race for young children. Winter sport for family. Kids ski lesson in alpine school. Young skier racing in snow

Rozpocznij swoją przygodę z narciarstwem

Chcesz się nauczyć jeździć na nartach? Skorzystaj z jednej ze szkół narciarskich w Karkonoszach. Wybierając się tu na narty możemy spodziewać się dobrze naśnieżonych tras i coraz szybszych kolejek linowych. Przypiąć deskę lub narty do stóp i pędzić w dół stromego zbocza – to zdecydowanie jedna z najbardziej ekscytujących form aktywnego spędzania czasu zimą.

Sprawdź stoki i wyciągi narciarskie oraz snowboardowe: