Cennik i warunki rezerwacji

SPOSOBY DOKONANIA REZERWACJI

Rezerwacji można dokonać nad numerem telefonu + 48 500 500 500, mailowo na adres apartamenty@jelenia.pl lub przez formularz kontaktowy znajdujący się tutaj

ANULOWANIE I ZMIANY W REZERWACJI

Wszelkie zmiany dotyczące rezerwacji powinny być zgłoszone i dokonane na minimum 14 dni przed planowanym terminem pobytu.

PRZYJAZD, PRZEKAZANIE KLUCZY, WYJAZD

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00. Wymeldować należy się do godziny 11.00. Przekazanie kluczy zostaje ustalone telefonicznie z właścicielem.

Przedpłata
rezerwacji

Warunkiem koniecznym dla dokonania rezerwacji gwarantowanej jest uiszczenie przedpłaty w wysokości 30 % całkowitej wartości rezerwowanego pobytu.

image00039

Koszt wynajmu 1 apartamentu to od 320 zł za noc!

* nie dotyczy nocy sylwestrowej

Wątpliwości?

Nie. W cenę wynajmu wliczone są już opłaty za media (gaz, prąd, woda) oraz sprzątanie końcowe, a także opłata klimatyczna. Dodatkową opłatę może stanowić jedynie kaucja.

Właściciel zastrzega sobie prawo do pobrania zwrotnej kaucji w kwocie od 250 do 750 zł w celu pokrycia ewentualnych szkód, powstałych podczas pobytu klienta.

W przypadku pobytu dłuższego niż 7 dni możliwa jest negocjacja ceny wynajmu apartamentu. Podobnie w przypadku wynajmu całego budynku (4 apartamenty).